Допоможу грошима. Спонсорька допомога.

Вирішив перерахувати кошти нужденним людям. Надайте мені обгрунтування, чому саме вам я маю допомогти. У вас скрутне становище, ніде жити (втратили житло від воєнних дії), ви переселенець, маленькі діточки, хворі родичі… розкажіть мені про це. Допоможу родині в сумі до 300 тис. гривень. Я є спонсором та маю бажанні допомогти. Не турбувати різним шахраям та аферистам. На підтвердження вашої розповіді мені потрібні будуть від вас документи, які свідчать про ваше тяжке положення. Все в індивідуальному порядку. Маю приватний бізнес в декількох областях України та можливості трошки поволонтерити.

Телефон : 380502649879
Iм’я: Анатолій Олегович
ID: 15754

Коментарі 20

 • Неможу надіслати листа на дану пошту, бо пише пошта не знайдена або не приймає повідомлення. Можливо з вами можна зв’язатися через вайбер чи ще якось.

 • Доброго дня, хочу попросити про грошову допомогу. Гроші потрібні, щоб провести воду до будинку, на їжу, та я відкрила свою маленьку власну справу, відкрила тому що роботи не знайдеш. потрібні ще гроші на рекламу. Буду дуже вдячна, якщо допоможете мені.

 • Я вам написав на електронку

 • Доброго вечора я мама одиначка у мене 4 дітей. Старша дочка навчається офлайн у коледжі, а менші дома на онлайн. На них таких витрат не потрібно, а от на старшу потрібно. Я не можу в когось позичити, бо потрібно відати. Живемо з свого господарства(огород). Я перший раз прошу допомоги, нам потрібно 5000гривень.Дякую.

 • Доброго вечора,прошу допомогти щоб повернути довги і на їжу дітям

 • Прошу допомоги після окупации и плена,кто сколько сможет с финансами сейчас тяжело маю родину есть доня 1.4 годика номер карты5375411411294254

 • Всім привіт прошу допомогти всім кто сможе грошима номер карти5375411411294254 гроші потрібні для погашення кредита и чуть прожити .приїхали після окупации дуєе тяжко

 • Допоможіть грошима хто може, залишилась без роботи під час воєнного стану проживаю з дитиною .Потрібно платити кредит.

 • Болею турбекулезом уже 4месяца хто может помочь денежно 51687573855592540

 • Я військовий я лежу в госпіталі мені дуже потрібна фінансова допомога бо які в мене були гроші вже закінчились буду дуже вдячний 5354323056509869 БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНИЙ

 • Доброго дня.Хочу у вас попросити грошової допомоги діткам на продукти та ліки,я одинока мама 2 діток.Живемо в селі Харьковській обл.роботи немає заробити ніде, поможіть будьласка якщо можете.Хай бог Вас береже і здоровья вам і вашим близьким.

 • Доброго дня допоможіть на ремонт будинку)

 • Прошу допомогти грошима соромно казати в 61рік габратися мікрозаймівна 82 тисячі .Починають рости проценти знов брати кредити страшно може хтось дасть таку суму якщо зможу потрохи буду віддавати живу з мамою якій 83 роки не бачу виходу із цієі ями соромно в такому віці просити грошей моя карта 4149 4390 4914 6248 якшо хтось допоможе буду молитися за цю людину до кінця життя.

 • Добрий вечір!
  Дуже прошу про допомогу, колись не вистачало грошей, брала мікрозайми. Працювати з маленькою дитиною важко, а виплат мамам дуже мало. Зараз дуже хочу їх закрити. Довчитись і отримати нормальну роботу, для утримання доньки.
  Її можуть забрати, а це мій сенс життя.
  Буду вдячна будь-якій допомозі 5168752005164283

 • Добрий вечір вже незнаю до кого звернутись я незнаю буде це повідомлення прочитане но хочу попросити допомоги я взяв був мікрозайм і зараз становеще моє я без робітний і незнаю що мені робити далі можу все доказати і надати підтвердження що я не обманюю будьласка допоможіть 5375411418071721
  Сума цього становить 23000

 • Фу добре що додумався, просили оплатити за період, от же сволочі!
  Це шахраї, обережно!

 • Доброї години. Мені соромно просити і я до останнього думала, що всетаки впораюсь сама. Я не маю сім’ї, дітей. В 2021р у вересні місяці звільнили з роботи, поки шукала нову виникла потреба в грошах і нічого краще не знайшла, як скористатися послугами мікрозаймів. Спочатку все було добре, нульові відсотки, видачі майже одразу. Я активно шукала роботу але пройшло більше трьох місяців перш ніж отримала першу оплату, з’явились інші проблеми- війна і зі здоров’ям в тому числі. Почала перекридитування, але вже під відсоток, суми давали меньші. Батько помер, з мамою не підтримую зв’язок ( у неї своя сім’я ), з рідних тільки сестра але у неї двоє діток і сама на пособіях живе. Зараз я слава Богу мвю ліпше здоров’я і поки ще є сили працювати але з кожним днем все нестерпніше. Думки тільки про те, як закрити займи, постійні дзвінки від мікрозаймів, на роботі неможу сконцентрувати свою увагу.. Я розумію, що мого заробітку зараз не вистачає аби покрити навіть просто відсотки по всім мікрозаймам..
  Звертаюсь до усіх небайдужих людей, якщо у вас є можливість і бажання то допоможіть мені будь ласка погасити даний борг.
  Загальна сума боргу по мікропозикам близько 83 тисяч гривень ( кожного дня більша )
  Ось моя картка Ощадбанка
  5167803001103725
  Ось моя скринька
  mirokarpenko@gmail.com
  Якщо вам необхідні уточнення по мені чи пропозиція по додатковій роботі.

 • Добрий день всі мирного неба потрібна допомога грошми маю мікзайми велику 100000гривень не можу відати жию в селі не процюю лиш маю соціальну допомогу 2200 маю сина малого вже не можу спати їсти плачу що дня незнаю що маю робите прошу небайдужих помогти благаю будласка хто може люденьки поможіть не хочеси жите вже мені знаю де маю шукати гроші хто може прошу 0983366303це мій вайбер відгукніце будласка

 • Допоможіть будь ласка попав під шахрайство на 70000т. я до кінця своїх років не віддам таких грошей,позначилася кредитів, я вже третій місяць не можу ні їсти ні спать в мене ріст 177 важив 72 – 73кг,азараз 56,я інв.3гр, працюю водієм в автопошті зарп,6700, м.Рівне,допоможіть будь ласка якщо можете в мене серце не видержує, мені більше нема до кого звертатись, для мене це катастрофа.це тіла біржа н.т.0443003004.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.